Ora ėshtė Mon Sep 26, 2022 1:04 pm


Forumi i Juaj
 • Forumi i Anetareve

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Blej,Shes,Jap me Qera

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Blej


  Ketu mund te shkruani cdo gje qe qe doni te blini.

  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Shitet


  Ketu mund te shkruani gjithcka qe mund te shisni.

  5 Temat
  5 Mesazhet
  Tiranė shes volkswagen passat st...
  Mon Jun 18, 2007 3:14 pm
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Jap me Qera


  Ketu mund te shkruani gjithcka qe mund te jepni me qera.

  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Njoftime per pune.

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Forum i pergjithshem

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Forum i pergjithshem


  Ky eshte nje forum i pergjithshem,dhe mund te hapni tema nga me te ndryshmet.

  73 Temat
  139 Mesazhet
  cfare lendon?
  Fri Apr 05, 2013 6:33 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Bota Shpirterore.

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kultura Kombėtare & Boterore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Aktualitet

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Media/Gazeta


  Te rejat e fundit dhe gazetat e perditeshme.

  10 Temat
  10 Mesazhet
  Pro pavarėsisė sė Kosovės
  Tue Oct 23, 2007 1:12 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Lajmi i fundit


  Nga me te rejat e fundit ketu jepni informacion.Nga vendi e bota.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  MJEGULLIRAT RRETH KOSOVĖS
  Sat Sep 22, 2007 9:07 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Ne kerkim te Personave te Humbur


  Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyrefamiljeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nėemigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njėpėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Kultura

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arti shqipetar


  Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesėnga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithėkomunitetin tonė virtual shqiptar.
  Moderator: Shaban Cakolli
  8 Temat
  9 Mesazhet
  SKULPTORI ASIM LOKAJ
  Fri Sep 18, 2009 9:17 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Muzika shqiptare


  Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madhalbumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tėpostoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
  Moderator: Shaban Cakolli
  39 Temat
  63 Mesazhet
  SHKARKONI KENEGE SIPAS DESHIRES...
  Mon Apr 01, 2013 1:47 am
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Letersia shqipetare


  Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrarepėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė ngashkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
  Moderator: Shaban Cakolli
  184 Temat
  841 Mesazhet
  SADBERE GAGICA SPAHIJA
  Fri Jul 12, 2013 2:23 am
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Gjuha Shqipe


  Drejtėshkrimi,morfologjia, gramatika, dialektet, historia dhe studimet mė tė fundit.
  Moderator: Shaban Cakolli
  15 Temat
  21 Mesazhet
  Shqiptarėt e humbur pa gjurmė
  Wed Apr 10, 2013 9:30 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Folklori shqiptar


  Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtėjane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet ti trashėgojne nga brezi nėbrez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellėfolklorin e krahinės tuaj.
  Moderator: Shaban Cakolli
  5 Temat
  5 Mesazhet
  QAMILI I VOGEL-ZĖ QĖ NUK SHUHET...
  Mon Apr 01, 2013 3:04 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Kuzhina shqipetare dhe e huaj


  Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tėvecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhekuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk patepulė, si gatuhet sorra?
  Moderator: Shaban Cakolli
  4 Temat
  4 Mesazhet
  KROKETA ME PATATE DHE MISH
  Fri Aug 31, 2007 6:39 pm
  Shaban Cakolli Shiko mesazhin e fundit
 • Trupi dhe shendeti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Bota e dashurise

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime te ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Teknologjia dhe informatika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sport

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush ėshtė nė linjė

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 19 mė Thu Jan 26, 2017 12:18 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Meritonx (34)

Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1859 artikuj

Forumi ka 52 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri karadaku


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur